Buty Rowerow / Buty na Rower / Buty SPD

Profesjonalna jazda na rowerze wymaga równie profesjonalnych akcesoriów. Jeśli jazda na rowerze to Twoje hobby, z pewnością doceniasz najwyższej jakości sprzęt i przydatne akcesoria. W trudnych, górskich i zróżnicowanych warunkach bez wątpienia przydadzą się specjalne buty na rower. To świetny gadżet dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć efektywność pedałowania oraz polepszyć przyczepność w terenie. Do wyboru masz różnorodne kolory, fasony i wzory, a każdy z nich doskonale dopasowuje się do damskiej czy męskiej stopy. Buty na rower to obowiązkowe wyposażenie dla osób biorących udział czy przygotowujących się do maratonów. Doceń najwyższej jakości rozwiązania i przekonaj się, że jazda na rowerze w specjalnie przeznaczonych do tego butach jest imponująco wydajna i komfortowa!

FILTROWANIE (ZWIN)
Strona:
  1. 1
  2. 2

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop globalny lider bezpieczeństwa e-commerce

To usługa dodatkowa. Przed wysyłką roweru jest on składany oraz regulowany przez autoryzowany serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego wymaganego przy gwarancji). Na potrzeby transportu kierownica i pedały są przykręcone w bok, a rower jest w całości zapakowany i zabezpieczony w dużym firmowym kartonie. Rower jest gotowy do jazdy !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszyk i bidon, stopka, zapięcie, sakwa. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja dotyczy tylko rowerów z bieżącego rocznika i nie łączy się z innymi promocjami.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.