Okulary Rowerower

Jeśli często wybierasz rower na swój środek lokomocji, z pewnością zależy Ci na najbardziej komfortowej i wygodnej jeździe. W zależności od warunków atmosferycznych, ogromne znaczenie mają akcesoria. Podczas rowerowych wycieczek i bardziej wymagających tras bez wątpienia przydadzą się okulary rowerowe. Poznaj kolekcję najlepszych modeli i przekonaj się, że jazda w okularach rowerowych jest naprawdę imponująco komfortowa. Bez względu na to czy na co dzień pokonujesz górskie i trudne trasy czy bardziej monotonne odcinki. Pozwól sobie na maksymalny komfort podczas jazdy i wybierz model najlepszy dla siebie. Każda z naszych propozycji to najwyższej jakości produkt, który dobrze chroni Cię przed rażącym słońcem i świetnie przylega do twarzy. Zapomnij o kiepskiej widoczności spowodowanej palącym słońcem. Postaw na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym jazda na rowerze stanie się jeszcze przyjemniejsza!

FILTROWANIE (ZWIN)

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop globalny lider bezpieczeństwa e-commerce

To usługa dodatkowa. Przed wysyłką roweru jest on składany oraz regulowany przez autoryzowany serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego wymaganego przy gwarancji). Na potrzeby transportu kierownica i pedały są przykręcone w bok, a rower jest w całości zapakowany i zabezpieczony w dużym firmowym kartonie. Rower jest gotowy do jazdy !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszyk i bidon, stopka, zapięcie, sakwa. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja dotyczy tylko rowerów z bieżącego rocznika i nie łączy się z innymi promocjami.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.