Decyzja o zakupie roweru zawsze musi być przemyślana - bo rower ma nam służyć na lata Sklep Świat Rowerów jest idealnym rozwiązaniem i właśnie u nas państwo mogą być poprowadzeni od początku do końca przez cała procedurę wyboru i zakupu rowerów, polecamy markę rowery Kross Posiadamy wyspecjalizowany zespół doradców którzy wiedza jak odpowiednio pokierują państwem . Nasz serwis służy państwu profesjonalnym doradztwem i jesteśmy polecani przez czołowe firmy produkujące rowery jak i części rowerowe Najważniejsza dewiza prawidłowy dobór ramy i kół :)

Nasz sklep rowerowy prowadzi obowiązkową jazdę próbną ( Wybór będzie prosty dla państwa pod okiem specjalistów pomogą wybrać jaki rower będzie pasowała )

 pierwsze kroki do zakupu - sugerujemy się marką i modelem czy wybrać na przykład rower Kross Hexagon 1.0 lub Level 1.0 albo ewentualnie jakiś odpowiednik Merida, Giant, Kellys, Cube. Tak marka roweru w pewnym sensie ma znaczenie, chodzi o popularność marki, jakość wykonania jak i wygląd ale nie zapomnijmy że rower to nie tylko wizualny produkt. Jaka kwotę chcemy przeznaczyć na zakup roweru ? , jeżeli mamy już zaplanowany budżet to warto pomyśleć o tym żeby rower miał troszkę lepszy osprzęt na przykład:

Rower Kross Level 1.0 ( Level B1) jest niżej klasowo w osprzęcie niż Kross Level 2.0 , 3.0 (Level B2, B3) i czy warto zwiększyć nakład finansowy na zakup modelu roweru o wyższej klasie - TAK w praktyce wygląda to tak kupujemy np. rower Kross Level 2.0 z świadomością ze będziemy go intensywnie użytkować ponad jego możliwości i dłuższym okresie będziemy zmuszeniu do modernizacji takiego modelu a wystarczy ze kupimy rower Kross Level 3.0 lub 4.0 ( dawna nazwa Kross Level  B3, B4)

 

jak się zdecydujemy na markę i model teraz dobieramy rower względem wielkości kół a mamy ich sporo-  i tak dla dorosłych są koła 26, 27.5, 28, 29 cali no i oczywiście najważniejsza sprawa dobór odpowiedniej ramy względem wzrostu

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą sklepu