Informacje dotyczące form i cen dostaw Rowerów

Montaż i Serwis 

Zapakowany Fabrycznie - Rowery wysyłane są w stanie otrzymanym od producenta do samodzielnego złożenia.

Złożony i wyregulowany - Tak zwany Serwis "zero". Regulujemy, ustawiamy, smarujemy i zabezpieczamy. Po wyciągnięciu roweru z paczki pozostaje jedynie zamontować przednie koło i kierownicę, a następnie już tylko cieszyć się jazdą. Rower został złożony i wyregulowany poczym przygotowany do wysyłki. Pamiętaj, że aby obowiązywała GWARANCJA PRODUCENTA ten zabieg jest niebędny.  Cena serwisu zerowego zazwyczaj wacha się od 90 do nawet 200zł. U nas otzymujecie go Państwo w cenie roweru.

UWAŻAJ ! Sklepy internetowe bardzo czesto nie informują o tym w jaki sposób przygotowują rowery do wysyłki. W rezultacie otrzymach paczkę prosto od producenta i będziesz zmuszony/a udać się do serwisu ponieważ to warunek gwarancji. 

Door to Door

dla miasta Warszawa oraz w obrębie 30km od naszych sklepów (Wołomin, Zielonka) dostawy realizujemy własną flotą.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

- Ekspresową dostawę - czasami nawet tego samego dnia w zależności od obłożenia serwisu i pory złożenia zamówienia.

- Rower Gotowy do Jazdy - nie musisz dokręcić ani śrubki oraz utylizować dużego kartonu po rowerze.

- Dodatkowe akcesoria - także zostaną już zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesylek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia.

Firma kurierska

  - tylko Ubezpieczone Przesyłki Kurierskie

Każda paczka posiada swój unikalny numer listu przewozowego i może być śledzona w systemie firmy kurierskiej. Ponadto przesyłki kurierskie ubezpieczone są na pełną wartość, a czas oczekiwania wynosi najczęściej od 24 do 48h liczone od momentu wysłania.

Cennik dostawy

1. Zakupiony towar dostarcza firma kurierska. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

2. Przesyłki dostarczane są w ciągu 24h od daty nadania (oprócz sobót i niedziel).

3. Przesyłka kurierska przedpłata ( zakup do 199 zł) - 18,00 zł

4. Przesyłka kurierska pobraniowa ( zakup do 199 zł) - 20,00 zł

5. Przy zamówieniu powyżej 199 zł wysyłka GRATIS z dowolnym sposobem płatności !

Czas wysyłki

Wysyłka 24h / Wysyłka 2-4 dni robocze

Cały asortyment oznaczony "Wysyłka 24h" znajduje się w naszych magazynach przygotowany do wysyłki i wcześniej przeserwisowany dlatego możemy wysłać Ci go w tak krótkim czasie. Produkty oznaczone "Wysyłka 2-4 dni roboczych" wymagają z naszej strony dodatkowych operacji logistycznych oraz ustawienia roweru w kolejce do serwisu. 

Przydatne informacje:

W dużych miastach przesyłki kurierskie dostarczane są zazwyczaj do godziny 15:00. Jeśli w tych godzinach przebywasz w pracy, polecamy podanie adresu miejsca pracy jako adresu dostawy. W przypadku przesyłek kurierskich niezbędnym jest podanie telefonu kontaktowego, tak by kurier miał możliwość ustalenia szczegółów dostawy.

UWAGA! Podanie błędnych danych dotyczących adresu wysyłki, numeru telefonu, a tym samym nieodebranie towaru i jego zwrot przez firmę kurierską do siedziby firmy, nie zwalnia Kupującego od
konieczności uiszczenia opłaty za wysyłkę towarów oraz jego zwrot. Należność zostaje naliczona według stawek podanych poniżej: