KASK KROSS ANUKY

KASK KROSS ANUKY

Dostępne warianty:

kliknij WIĘCEJ aby wybrać wariant produktu

 • Darmowa Dostawa od 199zł

 • Raty Prawdziwe 0%

 • Ochrona kupującego

 • Dostawa i zwroty
  Door-to-Door do 50km

Opis modelu

('Opis: ', 'Technologia In-Mold zastosowana w kasku rowerowym dla dzieci Kross Anuky zapewnia doskonałą trwałość i bardzo dobrą absorbcję uderzeń poprzez użycie materiału EPS. Powiększony daszek zapewnia lepszą ochronę twarzy. Dobra ochrony potylicy oraz karku. Oświetlenie LED w pokrętle regulacyjnym poprawia widoczność rowerzysty. Plastikowa osłona dolnej części pianki EPS osłania przed szybkim zużyciem. Zoom Evo Kid - lekki i precyzyjny system regulacji. Dostosowanie rozmiaru do głowy przez lekką obręcz dla najlepszej stabilności. Doskonała wentylacja dzięki 3 wlotom powietrza i 3 wylotom. Demontowalna miękka wyściółka kasku dla lepszego komfortu. Siatka w przednich otworach wentylacyjnych chroniąca przed owadami. Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej ilości elementów odblaskowych. Rozmiar: S (46 - 52cm), M (52 – 57cm) Waga: 200g (S), 220g (M) Otwory wentylacyjne: 6 Kolor: różne')

Dane techniczne

Podstawowe dane

 • Producent: Kross
 • Rozmiar ramy:
 • Płeć: Męskie / Unisex
 • Stan: Nowy
 • Rocznik:
 • Typ Roweru:

KASK KROSS ANUKY

Special Price 198,00 zł

-10,0%
Oszczędzasz 22,00 zł Poprzednio 220,00 zł

Dostępność: Niedostępny Brak w magazynie.

12071

KONTAKT
pytania / negocjacje

* wymagane pola

Posty z bloga

Zapewne choć raz w życiu zdarzyło Ci się wsiąść na rower, który zupełnie nie pasował do budowy Twojego ciała. Był zbyt duży – tak, że z trudem sięgałeś kierownicy. Albo wręcz przeciwnie – wydawało Ci się, że podczas jazdy Twoje kolana znajdują się tuż pod brodą. Ale czy wiedziałeś o tym, że to właśnie rama w głównej mierze decydowała o wymiarach owego roweru? Zanim więc dokonasz zakupu nowego sprzętu dla siebie, sprawdź jak prawidłowo mierzyć jej wielkość.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat branża rowerowa przeszła ogromną rewolucję. Jeszcze nasi rodzice bądź dziadkowie najczęściej korzystali z popularnego „składaka”. Parę lat temu, zanim nastała era smartfonów, najlepszym prezentem dla dorastającego dziecka był „góral”. Dziś rynek „rowerowy” jest rozwinięty na tyle, że ciężko czasem zdecydować o tym, który model będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Zwłaszcza, że do wyboru mamy ich całe mnóstwo. Aby nieco ułatwić wybór naszym Klientom, w poniższym artykule przybliżymy cechy każdego z nich.

Pierwsze wzmianki o rowerze elektrycznym pojawiły się już pod koniec wieku XIX w USA. Pierwszy patent na prototyp tego typu pojazdu otrzymano w roku 1895 (dotyczył „roweru akumulatorowego”), a następnie w roku 1897 (tutaj mowa już o rowerze elektrycznym, napędzanym podwójnym silnikiem elektrycznym właśnie). Przez następne dziesięciolecia pomysł pierwotny przekształcano i unowocześniano, a w latach 90-tych ubiegłego stulecia kolejny patent na rozbudowaną formę tego typu jednośladu złożono np. w Japonii. Jednak to na ostatnie dwie dekady przypada okres największej produkcji, a zarazem popularyzacji e-roweru.