OPONA KROSS GRIPPER ICE

OPONA KROSS GRIPPER ICE

Dostępne warianty:

kliknij WIĘCEJ aby wybrać wariant produktu

 • Darmowa Dostawa od 199zł

 • Raty Prawdziwe 0%

 • Ochrona kupującego

 • Dostawa i zwroty
  Door-to-Door do 50km

Opis modelu

('Opis: ', 'GRIPPER ICE to zimowa opona w której zastosowano najwyższej jakości węglikowe kolce osadzone w aluminiowym korpusie Konstrukcja ta zapewnia najniższą wagę oraz wysoką wytrzymałość. Umieszczenie kolców na szczytach nie ma wpływu na komfort jazdy. Przez pierwsze 40 - 50 kilometrów kolce będą się układać w swoich korpusach. W pierwszym okresie użytkowania nie zaleca się agresywnej jazdy oraz silnego hamowania. Przed każdym użyciem należy uważnie określić granice przyczepności. Rozmiar: 700 x 43C (ETRTO 42-622) Konstrukcja: Classic Technologie: APS, RS, 136 kolców Mieszanka gumy: SWC Silica Winter Compound Wersja kolorystyczna: Czarna Maksymalne ciśnienie: 72 PSI (5 Bar) Dopuszczalne obciążenie: 115kg Waga: 850g')

Dane techniczne

Podstawowe dane

 • Producent: Kross
 • Rozmiar ramy:
 • Płeć: Męskie / Unisex
 • Stan: Nowy
 • Rocznik:
 • Typ Roweru:

OPONA KROSS GRIPPER ICE

Special Price 161,99 zł

-10,0%
Oszczędzasz 18,00 zł Poprzednio 179,99 zł

Dostępność: Niedostępny Brak w magazynie.

12040

KONTAKT
pytania / negocjacje

* wymagane pola

Posty z bloga

Zapewne choć raz w życiu zdarzyło Ci się wsiąść na rower, który zupełnie nie pasował do budowy Twojego ciała. Był zbyt duży – tak, że z trudem sięgałeś kierownicy. Albo wręcz przeciwnie – wydawało Ci się, że podczas jazdy Twoje kolana znajdują się tuż pod brodą. Ale czy wiedziałeś o tym, że to właśnie rama w głównej mierze decydowała o wymiarach owego roweru? Zanim więc dokonasz zakupu nowego sprzętu dla siebie, sprawdź jak prawidłowo mierzyć jej wielkość.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat branża rowerowa przeszła ogromną rewolucję. Jeszcze nasi rodzice bądź dziadkowie najczęściej korzystali z popularnego „składaka”. Parę lat temu, zanim nastała era smartfonów, najlepszym prezentem dla dorastającego dziecka był „góral”. Dziś rynek „rowerowy” jest rozwinięty na tyle, że ciężko czasem zdecydować o tym, który model będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Zwłaszcza, że do wyboru mamy ich całe mnóstwo. Aby nieco ułatwić wybór naszym Klientom, w poniższym artykule przybliżymy cechy każdego z nich.

Pierwsze wzmianki o rowerze elektrycznym pojawiły się już pod koniec wieku XIX w USA. Pierwszy patent na prototyp tego typu pojazdu otrzymano w roku 1895 (dotyczył „roweru akumulatorowego”), a następnie w roku 1897 (tutaj mowa już o rowerze elektrycznym, napędzanym podwójnym silnikiem elektrycznym właśnie). Przez następne dziesięciolecia pomysł pierwotny przekształcano i unowocześniano, a w latach 90-tych ubiegłego stulecia kolejny patent na rozbudowaną formę tego typu jednośladu złożono np. w Japonii. Jednak to na ostatnie dwie dekady przypada okres największej produkcji, a zarazem popularyzacji e-roweru.