Rowery Crossowe

Rowery crossowe uznaje się często za jedne z najbardziej uniwersalnych jednośladów. Doskonale radzą sobie one podczas miejskich przejażdżek po betonie lub asfalcie, podczas wypraw na łono natury, po leśnych ścieżkach czy bezdrożach. Śmiało można powiedzieć, że rowery crossowe łączą w sobie wszystkie zalety rowerów miejskich, szosowych czy górskich. Cechą charakterystyczną rowerów crossowych są duże koła (najczęściej o wielkości 26 lub 28 cali) o cienkich, wyczynowych oponach oraz obowiązkowe amortyzatory przednie. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że każdy rower typu cross doskonale sprawdza się podczas jazdy po wymagających, nierównych terenach. Kierownica w rowerach crossowych jest regulowana. W zależności od potrzeb możemy więc ustawić się w pozycji wyprostowanej (podczas jazdy miejskiej) lub pochylonej (podczas trudniejszych wypraw). W odróżnieniu od rowerów trekkingowych do produkcji crossów wykorzystuje się głównie lekkie materiały, takie jak aluminium lub karbon. Rowery crossowe są niezwykle lekkie, ich waga wynosi zwykle jedynie kilka kilogramów – jest to szczególnie komfortowe podczas długich podjazdów. Niską masę rowerów crossowych docenią także wszyscy ci, którzy muszą wnosić swój dwukołowiec do mieszkania – pokonanie nawet kilku pięter z rowerem na ramieniu, nie będzie problemem dla właściciela crossa. Rowery crossowe nie są fabrycznie wyposażane w popularne akcesoria rowerowe, takie jak błotniki czy bagażnik, jednak konstrukcja roweru daje nam możliwość zainstalowania ich. Rowery crossowe sprawdzą się w większości sytuacji. W ciągu tygodnia mogą służyć jako komfortowy środek transportu po mieście (osiągając przy tym lepsze prędkości niż tradycyjny rower miejski). W trakcie weekendu lub wakacji może służyć za rower terenowy, pozwalający na pokonywanie wymagających i nierównych szlaków. Rowery crossowe będą odpowiednie zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jednośladem, jak i dla tych, którzy mają spore doświadczenie w jeździe.

FILTROWANIE (ZWIN)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop globalny lider bezpieczeństwa e-commerce

To usługa dodatkowa. Przed wysyłką roweru jest on składany oraz regulowany przez autoryzowany serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego wymaganego przy gwarancji). Na potrzeby transportu kierownica i pedały są przykręcone w bok, a rower jest w całości zapakowany i zabezpieczony w dużym firmowym kartonie. Rower jest gotowy do jazdy !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszyk i bidon, stopka, zapięcie, sakwa. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja dotyczy tylko rowerów z bieżącego rocznika i nie łączy się z innymi promocjami.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.