Rowery

Rowery

×

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Rower to bez wątpienia jeden z najlepszych środków transportu. Przesiadka z samochodu lub autobusu na rower może być jedną z najlepszych decyzji dla zdrowia, środowiska i naszego samopoczucia. Weekendowe lub wakacyjne wycieczki rowerowe mogą stać się jedną z najprzyjemniejszych rozrywek, które w niedługim czasie przekują się w wielką pasję.

Niezależnie od tego, czy planujemy przemieszczać się rowerem na co dzień, czy też marzymy o wycieczkach organizowanych od czasu do czasu, jedno jest pewne – wraz z dwukołowym pojazdem podarujemy sobie szansę na wprowadzenie do swojego życia większej ilości aktywności fizycznej. O korzyściach płynących z ruchu na świeżym powietrzu nie trzeba nikomu przypominać – lepsza kondycja, doskonały nastrój, smuklejsza sylwetka – to tylko niektóre z nich. Co ważne, na rowerze mogą jeździć osoby, dla których inne sporty (np. bieganie) nie są wskazane, ze względu na troskę o stawy. Jazda na rowerze nie obciąża ich zanadto, dzięki komfortowej pozycji siedzącej.

Rower to także doskonały sposób na to, by uniknąć nieprzyjemności związanych ze staniem w kilometrowych korkach, tłoczeniem się w autobusie bądź z długotrwałym poszukiwanie miejsca parkingowego. Poruszając się na rowerze, z łatwością pokonamy każdą trasę, niezależnie od tego, o jakiej godzinie planujemy wyruszyć (rowerzystów godziny szczytu nie dotyczą!). Innym ważnym aspektem, o którym często zapominamy, jest troska o środowisko. Rower nie wytwarza szkodliwych dla nas substancji, takich jak spaliny.

W naszej ofercie znalazły się rowery odpowiednie zarówno dla osób, które planują rozpocząć swoją przygodę z dwukołowcami, jak i dla tych, którzy są już prawdziwymi profesjonalistami w tej dziedzinie. Oferowane przez nas rowery trekkingowe będą doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy planują wybierać się w wielokilometrowe trasy; wyposażone są one we wszystkie akcesoria niezbędne podczas długich wypraw, np. w błotniki, lampy czy bagażnik. Niezwykle uniwersalne rowery Kross (crossowe) są idealne dla osób, które poruszają się zarówno po mieście, jak i po bezdrożach i leśnych ścieżkach. Rowery miejskie, jak sama nazwa wskazuje, zostały stworzone do codziennego przemieszczania się po ulicach i ścieżkach rowerowych. Rowery górskie będą idealne dla osób uwielbiających wymagającą jazdę w trudnych warunkach. Ci, którzy kochają prędkość, bez wątpienia odnajdą się w świecie rowerów szosowych.

Oprócz standardowych jednośladów (takich jak rowery Kross, szosowe czy górskie), oferujemy również rowery dla dzieci oraz dla młodzieży, między innymi „biegówki”, które są doskonałym sposobem na naukę jazdy dla najmłodszych.