Rowery Dziecięce

Kategoria dla najmłodszych, gdzie królują rowery dziecięce i tutaj znajdziemy miedzy innymi takie rowerki jak biegówki, każdy rodzic wie że właśnie na takim rowerze już zaczyna się przygoda naszej pociechy. Następnym działem będą rowery dziecięce na kołach 12", 14", 16" na takich rowerkach już dziecko nabiera wprawy i umiejętności jazdy oczywiście są one wyposażone w boczne pomocnicze kółka. I ostatnia kategoria to rowerki dziecięce na kołach 20" część z nich ma boczne kółka ale ten rozmiar roweru jest już wykorzystywany dla odważnych i w pełni przygotowuję dziecko do jazdy na 2 kółkach ..

FILTROWANIE (ZWIN)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop. Po dokonaniu transakcji jednym kliknięciem dodasz ją do ubezpieczenia.

Zanim wyślemy rower jest on składany oraz regulowany przez serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego). Dla bezpieczeństwa do wysyłki niektóre elementy są demontowane (np. przednie koło). Ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Na pewno dasz sobie radę !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszy, bidon, stopka, sakwa, zapięcie. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja nie łączy się z innymi.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.