Męskie Rowery Crossowe

Męskie Rowery Crossowe Kategoria z rowerami dla wymagających swobodę i wszechstronność jazdy i tym się odznaczają te rowery co takiego wyróżnia te rowery od rowerów np. MTB a mianowicie geometria ramy szerokość opon co pozwala typom rowery Crossowe osiągać lekkość i zdecydowanie szybkość jazdy każdy sie przekonał który miał na przykład męski Rowery Crossowy Giant . Zebraliśmy kilka ale za to sprawdzonych i wyselekcjonowanych firm bo Świat Rowerów na takie tylko stawia . Mamy w tej ofercie męskie Rowery Crossowe w rożnych przedziałach finansowych lecz sa one skrupulatnie przeanalizowane pod względem jakości i popularności. Możemy się pokusić że nasze doświadczenie przekłada się na zadowolenie klientów. w Tej kategorii znajdziemy męskie Rowery Crossowe Kross które sa docenione przez klientów ale wiele firm bije się o miano tej najlepszej i do tego grana dorzucamy takie typy jak męskie Rowery Crossowe Merida , Kellys i wiele innych marek

FILTROWANIE (ZWIN)
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop. Po dokonaniu transakcji jednym kliknięciem dodasz ją do ubezpieczenia.

Zanim wyślemy rower jest on składany oraz regulowany przez serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego). Dla bezpieczeństwa do wysyłki niektóre elementy są demontowane (np. przednie koło). Ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Na pewno dasz sobie radę !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszy, bidon, stopka, sakwa, zapięcie. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja nie łączy się z innymi.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.