Męskie Rowery Crossowe

Męskie Rowery Crossowe Kategoria z rowerami dla wymagających swobodę i wszechstronność jazdy i tym się odznaczają te rowery co takiego wyróżnia te rowery od rowerów np. MTB a mianowicie geometria ramy szerokość opon co pozwala typom rowery Crossowe osiągać lekkość i zdecydowanie szybkość jazdy każdy sie przekonał który miał na przykład męski Rowery Crossowy Giant . Zebraliśmy kilka ale za to sprawdzonych i wyselekcjonowanych firm bo Świat Rowerów na takie tylko stawia . Mamy w tej ofercie męskie Rowery Crossowe w rożnych przedziałach finansowych lecz sa one skrupulatnie przeanalizowane pod względem jakości i popularności. Możemy się pokusić że nasze doświadczenie przekłada się na zadowolenie klientów. w Tej kategorii znajdziemy męskie Rowery Crossowe Kross które sa docenione przez klientów ale wiele firm bije się o miano tej najlepszej i do tego grana dorzucamy takie typy jak męskie Rowery Crossowe Merida , Kellys i wiele innych marek

FILTROWANIE (ZWIN)
Strona:
  1. 1
  2. 2

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop globalny lider bezpieczeństwa e-commerce

To usługa dodatkowa. Przed wysyłką roweru jest on składany oraz regulowany przez autoryzowany serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego wymaganego przy gwarancji). Na potrzeby transportu kierownica i pedały są przykręcone w bok, a rower jest w całości zapakowany i zabezpieczony w dużym firmowym kartonie. Rower jest gotowy do jazdy !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszyk i bidon, stopka, zapięcie, sakwa. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja dotyczy tylko rowerów z bieżącego rocznika i nie łączy się z innymi promocjami.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.