Męskie Rowery Miejskie

Męskie Rowery Miejskie Bogata oferta w naszym sklepie i musimy przyznać ze coraz bardziej się ciesząca i producenci to dostrzegli :) Możemy się pochwalić ze sprzedaż tego typów roweru w naszym sklepie wzrasta z roku na rok poprzez spełniania oczekiwań naszych klientów to znaczy wybieram tylko sprawdzone modele przez naszych specjalistów. Co sprawia że męskie rowery miejskie są chętnie wybierane do terenów typowo miejskich na pewno ich wygląd a na pewno komponenty z których zostały wykonana aby jazda była lekka i płynna bo to na tym polega przyjemność jazdy po mieście . W naszym sklepie rowery miejskie można kupić takich producentów jak Kross, Le Grand, Cossack

FILTROWANIE (ZWIN)
 • 44%off

  Charakterystyka
  rowerów

  Góry
  Szosa
  Treking
  Miasto

  Special Price 899,00 zł

  Normalna cena: 1 599,00 zł

  Oszczędzasz700,00 zł
 • 22%off

  Charakterystyka
  rowerów

  Góry
  Szosa
  Treking
  Miasto

  Special Price 1 013,00 zł

  Normalna cena: 1 299,00 zł

  Oszczędzasz286,00 zł
 • 20%off

  Charakterystyka
  rowerów

  Góry
  Szosa
  Treking
  Miasto

  Special Price 1 999,00 zł

  Normalna cena: 2 499,00 zł

  Oszczędzasz500,00 zł

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop. Po dokonaniu transakcji jednym kliknięciem dodasz ją do ubezpieczenia.

Zanim wyślemy rower jest on składany oraz regulowany przez serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego). Dla bezpieczeństwa do wysyłki niektóre elementy są demontowane (np. przednie koło). Ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Na pewno dasz sobie radę !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszy, bidon, stopka, sakwa, zapięcie. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja nie łączy się z innymi.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.