Rowery Le Grand

Rowery Le Grand łączą w sobie klasyczną stylizacje, ze świeżym, nowoczesnym stylem. Posiadamy niezwykle kobiece, rowery damskie Le Grand, które pokazują jak powinien wyglądać rower stworzony specjalnie dla kobiet. Kolekcja miejskich rowerów marki le grand podbija serca wszystkich rowerzystów. Stworzona przez profesjonalistów i skonsultowana z ludźmi, którzy na co dzień przemieszczają się na rowerze, jest dopasowana lepiej niż kiedykolwiek do Państwa potrzeb. Dopracowane szczegóły designu skutkują lekką konstrukcją, która ułatwi przenoszenie roweru oraz wytrzymałymi materiałami, aby rower mógł służyć przez lata. Rowery le grand miejskie posiadają przednie kosze pozwalające na stałe monitorowanie bagażu podczas jazdy, a dodatkowe światła poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Wprowadzone zostały oryginalne ramy – zarówno wygięte w nietypowy kształt, jak i podwójne, aby nadać rowerowi osobistego charakteru.

FILTROWANIE (ZWIN)
Strona:
  1. 1
  2. 2

Świat Rowerów w branży rowerowej zaczynał jeszcze w latach '80. Przez ponad 30 lat widzieliśmy naprawdę wiele !
Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem 20 producentów, dostarczając Wam rowery tylko najwyżsej jakości. Ta właśnie jakość oraz dobro naszych klientów to wartości którymi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Świat Rowerów - Zawsze Profesjonalnie !

Każdy zakup w naszych sklepach jest objęty gwarancją i ubezpieczeniem do kwoty 10 000zł. Gwarantem jest eTrusted Shop. Po dokonaniu transakcji jednym kliknięciem dodasz ją do ubezpieczenia.

Zanim wyślemy rower jest on składany oraz regulowany przez serwis (w ramach tzw. przeglądu zerowego). Dla bezpieczeństwa do wysyłki niektóre elementy są demontowane (np. przednie koło). Ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Na pewno dasz sobie radę !

Cały asortyment, który mamy w sprzedaży znajduje się w naszych magazynach dlatego możemy wysłać Ci go w tam krótkim czasie.

Do każdego roweru powyżej 500 zł dodajemy akcesoria - dzwonek, zestaw oświetlenia (przeód i tył),koszy, bidon, stopka, sakwa, zapięcie. Akcesoria są dodawane w podanej kolejności maksymalnie do 10% wartości roweru wystarczy napisać w komentarzu "Proszę dodać akcesoria".
Promocja nie łączy się z innymi.
Wolisz rabat ? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz go zwrócić nawet do 100 dni. Nie pobieramy z tego faktu żadnych dodatkowych opłat.

Specjalna gwarancja 3 letnia (2 lata od producenta + rok od NAS) dotyczy tylko klientów kupujących stacjonarnie lub przez internet z odbiorem osobistym.